Czy 128 GB w iPhone wystarczy?

Jeśli jednak przechowujesz na telefonie dużo zdjęć lub instalujesz wymagające aplikacje, wybierz iPhone 128 GB. Wersje 256 i 512 GB są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, dla których smartfon Apple iPhone jest narzędziem pracy i służy np. do nagrywania dłuższych filmów w wysokiej jakości.Najnowsze modele iPhone’a posiadają przynajmniej 128GB pojemności. Dlatego naturalnym jest to, że część osób zastanawia się, czy nie warto wybrać większej pamięci, np. 256GB? Dla większość osób 128GB będzie jednak w zupełności wystarczające.

Czy 128 GB wystarczą?

Ile GB zajmuje iOS 16?

iOS 16 będzie wymagało około 4-5 GB wolnego miejsca (w zależności od modelu). Jeśli tyle nie masz, możesz np. usunąć aplikacje, z których nie korzystasz, usunąć lub wysłać do chmury część zdjęć i filmów, czy opróżnić pamięć niektórych programów.

Czy 128 GB w iPhone 13 Pro wystarczy?

iPhone 13 Pro jest dostępny w pojemnościach od 128 GB do 1 TB. 128 GB całkowicie Ci wystarczy, jeśli tylko używasz iPhone’a w standardowy sposób, tzn. korzystasz z wielu aplikacji, a w wolnych czasie np. włączasz gry (które mają nawet po 2 GB).

Czym się rozni iPhone 13 Pro 128 od 256?

To naprawdę „Pro” opcja, choć trzeba zaznaczyć, że są tu dwa haczyki. Pierwszy to fakt, że aby nagrywać w formacie ProRes przy 4K i 30 fps, trzeba wybrać iPhone’a 13 Pro z minimum 256 GB miejsca na dane (wersja 128 GB nagrywa maksymalnie w rozdzielczości FullHD).

Czy iPhone 13 jest duży?

Oferowany jest w wersjach o dwóch przekątnych ekranu: 6,1 cala oraz 5,4 cala (iPhone 13 mini). Jeśli chodzi o pojemność pamięci to w obu wersjach dostępne są trzy warianty: 128, 256 i 512 GB.

Co jest lepsze iPhone 11 czy 12?

iPhone 11 vs iPhone 12 – który model jest lepszym wyborem pod względem funkcjonalności? Dla bardziej zaawansowanego użytkownika lepszym wyborem będzie iPhone 12. Producent zastosował w nim wyświetlacz OLED o wyższej rozdzielczości oraz możliwość nagrywania filmów HDR z Dolby Vision.

Czy warto instalowac iOS 16 na iPhone 11?

iOS 16 to aktualizacja, którą warto zainstalować Cieszy fakt, że Apple nadal dba o bezpieczeństwo, prywatność i zdrowie swoich użytkowników. Podczas ostatnich dwóch tygodni nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów, a trzy letni iPhone 11 nadal działa tak samo szybko jak podczas dnia premiery.

Czy warto kupić iPhone z większą pamięcią?

Jeśli większy koszt nie jest dla nas problemem, to zdecydowanie polecam wybrać iPhone’a z większą ilością pamięci, który będzie po prostu wygodniejszy przy codziennym wykorzystaniu.

Kiedy będzie iPhone 14?

Optymalną opcją dla każdego będzie podstawowy iPhone 13, który znajdziesz w niższej cenie niż bardzo podobny, ale nowszy iPhone 14. Za najlepszy mały iPhone zaś uważa się iPhone 13 mini. Jeśli natomiast zależy Ci na świetnej baterii, dużym wyświetlaczu i maksymalnej wydajności, wybierz iPhone 14 Pro Max.

Co lepiej kupić iPhone 13 czy 13 Pro?

W kwestii wymiarów iPhone 13 oraz iPhone 13 Pro są identyczne. Obydwa modele mają 14,6 cm wysokości, 7,5 cm szerokości i 7,6 mm grubości. Wyraźna różnica jest natomiast odczuwalna, jeśli chodzi o wagę obydwu smartfonów. Wersja Pro jest cięższa od klasycznej trzynastki o 30 gramów.

Jaki iPhone jest najbardziej opłacalny?

Czy warto dopłacać do 13 Pro?

Na pewno jest to ten element, za który warto podczas zakupów wydać większą sumę, ponieważ są to pierwsze smartfony od Apple, które mają tak wysoki parametr. Jeśli zależy nam na jak najlepszym wyświetlaczu i chcemy oglądać filmy w najlepszy możliwy sposób warto dopłacić.

Co lepsze iPhone 12 czy 13?

iPhone 12 czy iPhone 13 – który wybrać? Różnice między obydwoma modelami nie są duże, niemniej jednak nowszy model bardziej przypadnie do gustu wymagającym użytkownikom. iPhone 13 oferuje więcej w dziedzinie fotografii mobilnej, ma też szybszy i bardziej energooszczędny procesor.

Czy 128 GB na laptopie to dużo?

128 GB to mało. Bardzo mało. Jak piszesz, to jest smutny żart, że się je jeszcze montuje. Jeżeli nie robisz nic ponad rzeczy podstawowe, to pewnie da się jakoś zmieścić.

Czy 256 GB to dużo?

256GB jest dobrym rozwiązaniem dla mało wymagających użytkowników oraz osób, które korzystają również z innego, większego dysku (np. terabajtowego HDD). To ilość, która spokojnie obsłuży system i kilka podstawowych programów, zostawiając przy tym sporo miejsca na aktualizacje i dane – zdjęcia, dokumenty etc.

Który iPhone najdłużej trzyma baterie?

iPhone 14 Pro Max / iPhone 13 Pro Max Pierwsze miejsce nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Poznaj telefon z najmocniejszą baterią – to iPhone 14 Pro Max (pojemność baterii: 4 323 mAh). Każdego roku to właśnie iPhone Pro Max jest liderem danej serii w aspekcie wydajności baterii.

Czy opłaca się jeszcze kupować iPhone 11?

Kiedy będzie iPhone 15?

Czy iOS 16 zabiera baterie?

Test baterii iOS 16.2 Niestety w porównaniu z testem iOS 16.1 wydaje się, że iOS 16.2 nie przynosi znaczących usprawnień w dziale baterii. A wręcz przeciwnie. Nowy system na w wielu modelach iPhone uzyskuje gorsze wyniki w teście baterii.

Czy iOS 16 jest platny?

Czy aktualizacje oprogramowania od Apple są płatne? Na szczęście nie.

Który iPhone robi najładniejsze zdjęcia?

Najlepszy iPhone do zdjęć: Apple iPhone 14 Najnowszy flagowiec Apple, który charakteryzuje się obecnie najlepszym aparatem na rynku.

Jaki iPhone dla nastolatków?

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, iPhone 11 to prawdopodobnie najlepszy smartfon, jaki możesz obecnie kupić swojemu dziecku. Jedenastka posiada znacznie większy wyświetlacz niż wspomniany model SE (6,1 cala) – z tego powodu polecamy ten model starszym dzieciom lub nastolatkom.

Czy ten artykuł był pomocny?
TakNie

Posted

in