Jak usunac pobrane pliki na iPhone?

Przejdź do biblioteki i stuknij opcję Pobrane, aby zobaczyć pobrane pliki. Na iPadzie stuknij opcję Pobrane na pasku bocznym. Znajdź utwór, album lub teledysk, który chcesz usunąć. Dotknij i przytrzymaj tę rzecz, a następnie stuknij opcję Usuń.Wybierz opcję Ustawienia aplikacji lub Ustawienia. W sekcji pobieranie wybierz opcję Usuń wszystkie pobrane pliki. Na ekranie potwierdzenia wybierz opcję OK lub Usuń. Usuń wszystkie pobrane pliki z urządzenia, usuwając je z konta:

Jak oczyścić pamięć iPhone?

Używając chusteczki nasączonej 70-procentowym alkoholem izopropylowym, chusteczki nasączonej 75-procentowym alkoholem etylowym lub chusteczek dezynfekujących Clorox, możesz delikatnie wycierać powierzchnie zewnętrzne iPhone’a. Nie używaj produktów zawierających wybielacz lub nadtlenek wodoru.

Jak usunąć pliki systemowe iPhone?

Wymazywanie iPhone’a przy użyciu Ustawień Gdy skończysz, wróć do Ustawień, stuknij w Ogólne > Przenieś zawartość lub wyzeruj iPhone’a, a następnie stuknij w Wymaż zawartość i ustawienia. Wymazywanie wszystkich danych z iPhone’a: Stuknij w Wymaż zawartość i ustawienia.

Jak zwolnić miejsce na iPhone?

Aby to zrobić wejdź w: Ustawienia > Ogólne > iPhone > sprawdź, ile miejsca zajmują Ci dane aplikacje. Po uzyskaniu tej informacji zjedź poniżej i kliknij w daną aplikację, aby zwolnić jakąś część pamięci. Wybierz np. Zdjęcia, a następnie Opróżnij album ostatnio usunięte.

Jak usunąć dokumenty i dane z iPhone?

Wymazywanie historii, pamięci podręcznej i plików cookie Aby wymazać historię i pliki cookie, stuknij kolejno opcje Ustawienia > Safari i stuknij opcję Wymaż historię i dane witryn.

Jak zwiększyć miejsce na iPhone?

Aby kupić pamięć w iPhone, a technicznie rzecz biorąc w chmurze iCloud należy wejść w systemowe Ustawienia, a następnie stuknąć w swoje imię i nazwisko i kolejno w zakładkę „iCloud”. Następnie należy wybrać „Zarządzaj miejscem”, a kolejno „Zmień pakiet miejsca”.

Co to są inne w pamięci telefonu iPhone?

Do tych danych zaliczamy: pliki systemowe, pamięć podręczną, logi, głosy Siri, kontakty, historię przeglądarki itp. Jednak najwięcej z nich zajmują zwykle uaktualnienia systemu, które są już pobrane i oczekują na instalację. Dlatego w pewnym momencie “Inne” mogą zajmować sporo miejsca.

Jak znaleźć pobrane pliki na Safari?

Wyświetlanie pobranych rzeczy W aplikacji Safari na Macu kliknij w przycisk pokazywania pobieranych rzeczy , znajdujący się w pobliżu prawego górnego rogu okna Safari. Jeśli lista pobranych rzeczy jest pusta, przycisk ten nie jest widoczny.

Gdzie jest menedżer plików w telefonie?

Aplikacje typu menedżer plików można pobrać ze sklepu Google Play. W menu Ustawienia znajduje się również wbudowany menedżer plików.

Czy warto korzystać z iCloud?

Podsumowanie. Jeśli więc nie jesteś “niedzielnym użytkownikiem” swojego iPhone’a czy komputera Mac i ochoczo korzystasz ze swoich iUrządzęń – iCloud to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki niemu będziesz miał wszystkie najważniejsze rzeczy w niemal każdym miejscu na Ziemi.

Co zrobić gdy pamięć telefonu jest pełna?

Najprostszym rozwiązaniem jest zakup karty microSD. Możesz to zrobić, jeśli Twój smartfon jest wyposażony w gniazdo microSD. Przed zakupem upewnij się jednak, czy Twój telefon obsługuje kartę o wybranej pojemności. W Orange znajdziesz szeroką ofertę smartfonów ze slotem na kartę microSD.

Jak wyczyścić pamięć wewnętrzną telefonu?

Przejdź do opcji Ustawienia > Aplikacje i powiadomienia > Wszystkie aplikacje . Wybierz aplikację z listy, a następnie wybierz opcje > Pamięć > Wyczyść pamięć podręczną .

Czy da się zwiększyć pamięć w iPhone?

Zwiększenie pamięci w iPhonie polega na wylutowaniu jej z płyty głównej i zastąpieniu jej nową, większą pamięcią. Jest to bardzo delikatny proces, gdyż pamięć jest niezwykle wrażliwa na ciepło, a my musimy ją podgrzać na tyle, żeby spoiwo puściło i dało się ją wyciągnąć z płyty głównej.

Jak sprawdzić co jest w iCloud?

Na stronie iCloud.com możesz sprawdzić ilość posiadanego i dostępnego miejsca w iCloud. na pasku narzędzi, a następnie kliknij w przycisk Twoje miejsce w iCloud. Poniżej paska miejsca znajduje się lista aplikacji i funkcji oraz ilość wykorzystywanego przez nie miejsca w iCloud.

Jak znaleźć pobrane pliki na Safari?

Wyświetlanie pobranych rzeczy W aplikacji Safari na Macu kliknij w przycisk pokazywania pobieranych rzeczy , znajdujący się w pobliżu prawego górnego rogu okna Safari. Jeśli lista pobranych rzeczy jest pusta, przycisk ten nie jest widoczny.

Jak można edytować plik PDF?

Otwórz plik w programie Acrobat. Kliknij narzędzie Edycja plików PDF w prawym okienku. Używanie narzędzi programu Acrobat do redagowania: Opcje dostępne na liście Format pozwalają dodawać i edytować tekst, a także zmieniać czcionki.

Gdzie jest biblioteka na iPhone?

Biblioteka aplikacji — tam znajdziesz wszystkie aplikacje Przesuń palcem w lewo na ekranie początkowym, aż zobaczysz bibliotekę aplikacji. Aplikacje są automatycznie sortowane według kategorii. Na przykład aplikacje społecznościowe znajdują się w kategorii Społeczności.

Jak usunąć aplikacje iPhone bez ikony?

Jeśli nie możesz usunąć aplikacji, która nie została stworzona przez Apple, wyłącz kontrolę rodzicielską, a następnie ponownie spróbuj usunąć aplikację. Jeśli stukniesz i przytrzymasz aplikację na ekranie początkowym i aplikacje zaczną drżeć: Stuknij przycisk Usuń w lewym górnym rogu aplikacji.

Ile kosztuje 50 GB iCloud?

50 GB: 59 p. 2 TB: 599 p.

Co się stanie jak usune backup?

Raz usunięta kopia zapasowa nie może zostać przywrócona, dlatego dokładnie sprawdź, które archiwa usuwasz. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Wsparcia Apple. Pamiętaj także o możliwości zwiększenia dostępnej przestrzeni dyskowej nawet o 256 GB za pomocą specjalnych kart do MacBooka.

Czy 64GB w iphone 11 wystarczy?

Jednak 64GB to też nie mało. Wystarczy, że będziemy w marę regularnie zgrywać z niego dane, pozbywać się zbędnych aplikacji i danych, a dla większości użytkowników powinna być ona wystarczająca.

Jak usunąć folder ze zdjęciami z iPhone?

Aby usunąć albumy ze zdjęciami na iPhone, wystarczy po wejściu do aplikacji Zdjęcia skorzystać z edycji, która to będzie dostępna po wejściu do zakładki „Zobacz wszystko” w sekcji Moje albumy. Odpowiednie polecenie czeka na nas na górnej belce.

Dlaczego iPhone zwalnia?

Sprawdź, czy masz wystarczająco dużo pamięci. Gdy na urządzeniu zaczyna brakować miejsca, systemy iOS i iPadOS automatycznie zwalniają miejsce przy instalowaniu aplikacji, uaktualnianiu systemu iOS lub iPadOS, pobieraniu muzyki, nagrywaniu filmów i innych czynnościach.

Dlaczego iPhone zamula?

Zadbaj o wolne miejsce — usuń aplikacje. Brak miejsca na podręczne dane potrafi solidnie zamulić urządzenie. Dlatego warto zawsze dbać o to, aby zawsze mieć co najmniej 1 GB wolnego miejsca pamięci. Na szczęście iOS pozwala łatwo i bezproblemowo sprawdzić które programy ważą najwięcej, a przy okazji łatwo je usunąć.

Gdzie na iPadzie są pobrane pliki?

Przeglądanie i otwieranie plików i folderów Stuknij w Przeglądaj na dole ekranu, a następnie stuknij w daną rzecz na pasku bocznym Przeglądaj. Jeśli nie widzisz paska bocznego Przeglądaj, stuknij ponownie w Przeglądaj. Aby wyświetlić ostatnio otwarte pliki, stuknij w Ostatnie na dole ekranu.

Dlaczego nie mogę otworzyć pliku PDF na telefonie?

Plik może się nie otwierać z kilku powodów: Nie masz uprawnień do wyświetlania pliku. Konto Google, z którego akurat korzystasz, nie ma dostępu do pliku. Na telefonie nie jest zainstalowana odpowiednia aplikacja.

Czy ten artykuł był pomocny?
TakNie

Posted

in